Київ
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
Вхід та реєстрація
Меню
  • Вибір мови
    Вибір мови
    • Русский
    • Українська
    • Вибрати
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Київ
  • Купівля
  • Нова будівля
  • Купівля Вторичка
  • Оренда
  • Подобово
  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Склад
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Комерційна земля
  • Готовий бізнес
  • Дача
Фільтр
  • Розташування
  • Кількість кімнат
  • Ціна
  • Площа
  • Поверх
  • Обрати
Розташування
Кількість кімнат
Ціна
від
до
uah
  • usd
Площа
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2
Поверх
від
до
фільтри
Київ

Купити квартиру в районі Дарницький в Києві

  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Склад
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Комерційна земля
  • Готовий бізнес
  • Дача
від м²
до м²
Загальна площа, м²
від сот
до сот
Загальна площа, сот
Ціна від
UAH
EUR
USD
Ціна до
UAH
EUR
USD
  • Загальна площа
    —
    Житлова площа
    —
    Площа кухні
    —
    Площа ділянки
    —
    Поверх
    —

Знайдено оголошень: 1 522
Відображати
всі
  • Всі
  • Сьогодні
  • Вчора та сьогодні
  • Тиждень
  • Місяць
  • Квартал
  • Півроку
  • Рік
Сортувати
за рейтингом
  • За рейтингом
  • Спочатку дешевше
  • Спочатку дорожче
  • За кількістю кімнат
  • За датою додавання
Софії Русової, 7
В обране Замітки Поскаржитися

65 000 USD 1 711 USD/кв.м

1 кімната , площа 38 / 10 , поверх 4

Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Патріотика», за адресою вул. Софії Русової, 7. 4-й поверх Загальна площа – 38 м #178; Квартира має функціональне планування: окрема спальня; простора кухня; суміжний санвузол; засклений балкон. У квартирі виконано частковий ремонт, що дозволяє новому власнику завершити оздоблення на власний смак без переплати за чужі дизайнерські рішення. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч супермаркети, магазини, кафе, школи, дитячі садки, спортивні та дитячі майданчики. Зручне транспортне сполучення, до метро Осокорки та Позняки – кілька хвилин. Комісія за послуги 5% сплачує покупець

Сьогодні о 16:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

65 000 USD 1 711 USD/кв.м

Детальніше
Руденко Ларисы ул., 8
В обране Замітки Поскаржитися

45 000 USD 1 324 USD/кв.м

1 кімната , площа 34 / 7.5 , поверх 4

Продаж 1-кімнатної квартири вул. Лариси Руденко 8, Позняки. Продаж чудової 1-кімнатної квартири загальною площею 34 метрів в 5 хв. від станції метро «Позняки». Комфортний 4 поверх 9-поверхового будинку. Квартира в охайному житловому стані. Кімната 15 кв.м , кухня 7,5 кв.м., санвузол окремий, довгий балкон на всю квартиру. Квартира обладнана газовою плитою та централізованим опаленням. Квартира мебльована та оснащена технікою, майже всі меблі та техніка залишаються. Переваги локації: • Тихий і зелений район Києва; • Зручна транспортна розвязка; • У кроковій доступності магазини, супермаркети, ТРЦ, Епіцентр та багато іншого. • У дворі будинку дитячий садочок, у сусідньому -гімназія та заклад дошкільною освіти.

Сьогодні о 16:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

45 000 USD 1 324 USD/кв.м

Детальніше
Урловская ул., 16
В обране Замітки Поскаржитися

58 000 USD 1 432 USD/кв.м

1 кімната , площа 40.5 / 8.3 , поверх 1

Продам 1к квартиру в Дарницькому районі Києва, в 20 хвилинах пішки від метро Осокорки чи Позняки. - вул. Урлівська 16. Будинок 2004 року. Серія КТУ. - поверх 1. - гарне «правильне» планування. Кухня з виходом на лоджію. Є невелика гардеробна в коридорі. Роздільний санвузол. - площа квартири 40,5м2. Кімната 17.3м2. - хороший житловий стан, як на фото. Готові продати з меблями і технікою. Гарний варіант як для проживання , так і під орендний бізнес. - вікна виходять на фасад Урлівської, поруч перукарня і кафе, тобто можна розглянути цю квартиру як інвестицію з подальшим переводом її в нежитловий фонд і відповідно фасадним входом. - один власник. Прописаних немає. Готові швидко вийти на угоду.

Сьогодні о 16:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

58 000 USD 1 432 USD/кв.м

Детальніше
Срібнокільська вул., 1
В обране Замітки Поскаржитися

190 000 USD 1 338 USD/кв.м

4 кімнати , площа 142 / 80 / 20 , поверх 17

Пропонується у перший продаж простора та затишна квартира в одному з найвідоміших житлових комплексів Позняків – ЖК «Корона», за адресою: вул. Срібнокільська, 1. Будинок 2007 року побудови, зведений за монолітно-каркасною технологією. Комплекс вирізняється впізнаваною архітектурою, доглянутою територією та відмінним розташуванням. Квартира знаходиться у третій секції, де створено ОСББ, працює відеоспостереження, а також встановлено генератор, інвертор і сонячні панелі, що забезпечують автономну роботу ліфтів та основних систем під час відключень електроенергії. Планування Загальна площа – 142 м #178;. простора вітальня – 25,4 м #178;; три окремі спальні – 16,4 м #178;, 20,6 м #178; та 21,5 м #178;; кухня – 20 м #178; з виходом на лоджію; два санвузли; дві лоджії. Квартира двостороння – вікна виходять на схід та північ, тому приміщення завжди наповнене природним світлом без надмірної спеки. Ремонт та оснащення Квартира виконана у класичному стилі з використанням дорогих та якісних матеріалів. Ремонт робився для власного проживання, тому кожна деталь продумана для комфорту та довговічності. Територія комплексу ЖК «Корона» має доглянуту прибудинкову територію: дитячі та спортивний майданчики; зона відпочинку з мангалом; три підземні паркінги; великі наземні парковки; красиве озеленення хвойними, декоративними та плодовими деревами. Інфраструктура Усе необхідне знаходиться буквально поруч: супермаркети Novus, Сільпо, Велика Кишеня, АТБ; Sport Life; кафе, ресторани, салони краси, медичні клініки; River Mall; школи, дитячі садки та інші обєкти соціальної інфраструктури. До станції метро «Позняки» – лише 3–4 хвилини пішки. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися будь-якої частини Києва. Переваги квартири перший продаж; монолітно-каркасний будинок; ОСББ; якісний капітальний ремонт; 4 окремі кімнати; два санвузли; дві лоджії; чудова локація біля метро. Ця квартира стане чудовим вибором для великої родини, яка цінує простір, комфорт, якість та престижне місце проживання. Телефонуйте – із задоволенням відповімо на всі запитання та організуємо перегляд у зручний для вас час.

Сьогодні о 14:00 на Level Group

Гаков Дмитро

Агентство нерухомості

190 000 USD 1 338 USD/кв.м

Детальніше
Харьковское шоссе, 190
В обране Замітки Поскаржитися

82 000 USD 2 158 USD/кв.м

1 кімната , площа 38 , поверх 14

1 кімн. квартира вул. Харківське шосе, 190, м. Бориспільска, Дарницький район. Площа загальна 38.4 кв. Площа кухні: 17 кв.м. У квартирі новий ремонт. З панорамними вікнами. Абсолютно всі меблі і техніку залишаю. Вмонтовано глибокі та зручні шкафи для одягу. Знаходиться на 14 поверсі. 3 ліфти. Централізоване опалення. Лічильники на воду, опалення та електроенергію. Інтернет є. Встановлено інвертор 6Квт та акумулятор 5Квт, світло є завжди. Гарні види з вікон, на озеро та Парк Партизанської слави. 7 хвилин пішки до метро Бориспільська, 10-12 до метро Вирлиця. Майже зібрані кошти на встановлення генератора на дім (ліфти, насоси). Є паркінг, закріплене місце. Дуже затишна квартира. Комісія за послуги 3% сплачує покупець Перегляди за домовленністю

Сьогодні о 14:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

82 000 USD 2 158 USD/кв.м

Детальніше
Драгоманова вул., 2
В обране Замітки Поскаржитися

89 000 USD 1 780 USD/кв.м

1 кімната , площа 50 / 18 / 11 , поверх 17

Продаж просторої 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом та повною комплектацією | вул. Драгоманова, 2 Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира в новому монолітно-каркасному будинку 2016 року побудови, розташованому за адресою: вул. Драгоманова, 2. Основні характеристики: Загальна площа — 50,2 м #178; 17 поверх із 25 Функціональне планування: простора житлова кімната; окрема кухня з виходом на засклений балкон; гардеробна кімната; суміжний санвузол. У 2019 році виконано якісний сучасний ремонт із використанням надійних матеріалів. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — усе, що ви бачите на фото, залишається новому власнику. Оснащення квартири: 2 кондиціонери; тепла підлога; бойлер на 80 літрів; пральна та окрема сушильна машини; телевізори 55” та 65”; гардеробна кімната; засклений балкон; 6 панорамних вікон, які забезпечують багато природного світла; індивідуальні лічильники на воду, електроенергію та опалення. Переваги будинку: сучасний житловий комплекс; генератор забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та основних інженерних систем під час відключень електроенергії; консьєрж; охорона; відеодомофон; доглянута прибудинкова територія. Інфраструктура: Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності: гіпермаркет «Ашан»; АТБ; магазини, кафе, ресторани; банки; Нова пошта; школи та дитячі садки; спортивні клуби; озеро Сонячне — чудове місце для прогулянок і відпочинку. Зручна транспортна розвязка. До станцій метро «Позняки» та «Харківська» — близько 15 хвилин. Квартира ідеально підійде як для комфортного власного проживання, так і як готова інвестиція для здачі в оренду — без додаткових вкладень. Запрошую на перегляд у зручний для вас час! Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про зустріч.

Сьогодні о 12:00 на Level Group

Ходоренко Оксана

Агентство нерухомості

89 000 USD 1 780 USD/кв.м

Детальніше
Урлівська вул., 4
В обране Замітки Поскаржитися

89 000 USD 967 USD/кв.м

3 кімнати , площа 92 / 52 / 12.7 , поверх 8

Продаж 3-х кімнатна квартира на Позняках не зіпсована ремонтом, цегляний будинок, невисокий поверх, метро 5 хвилин пішки, розвинена інфраструктура

Сьогодні о 12:00 на Level Group

Єлісєєв Олексій

Агентство нерухомості

89 000 USD 967 USD/кв.м

Детальніше
Миколи Бажана просп., 9з
В обране Замітки Поскаржитися

93 000 USD 1 661 USD/кв.м

2 кімнати , площа 56 / 36 / 12 , поверх 8

Продаж двокімнатної квартири в Дарницькому районі за адресою: проспект Бажана, 9-з.До станції метро «Вирлиця» — лише 2 хвилини пішки. Квартира світла, простора, із сучасним та якісним ремонтом. Має велику та функціональну кухню. Загальна площа квартири — 57м #178;. Квартира продається з усіма меблями та побутовою технікою, а саме: * 2 кондиціонери; * духова шафа; * варильна поверхня; * витяжка; * вбудована пральна машина; * холодильник. * посудомийна машина Підїзд і ліфт перебувають під відеонаглядом. У підїзді встановлено новий ліфт у 2025 році. Прибудинкова територія доглянута та озеленена, оформлена з використанням елементів ландшафтного дизайну. У будинку проведено капітальний ремонт каналізаційних труб та системи електропостачання. Квартира обладнана двозонним лічильником електроенергії. Квартира готова до заселення та не потребує додаткових вкладень.

Сьогодні о 10:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

93 000 USD 1 661 USD/кв.м

Детальніше
Причальная ул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

131 000 USD 2 729 USD/кв.м

2 кімнати , площа 48 / 11 , поверх 8

Нова квартира в ЖК Great, у яку закохуєшся з першого погляду — 48 м #178; комфорту, стилю та готовності до життя Пропонується до продажу стильна та абсолютно нова квартира площею 48 м #178; у сучасному житловому комплексі ЖК Great. Завдяки вдалому переплануванню квартира має дві повністю окремі кімнати та простору кухню, що робить її ідеальним варіантом як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції. Переваги, які закохують з першого погляду Будинок зданий та повністю заселений Право власності оформлено У квартирі ніхто не проживав Повністю мебльована та готова до заселення Панорамний краєвид із вікон Затишна несонячна сторона Продаж від власника Функціональне планування Загальна площа — 48 м #178; Дві окремі кімнати — 15 м #178; та 17 м #178; Простора кухня — 11 м #178; Санвузол — 4,2 м #178; Поверх — 8 із 26 Кожен квадратний метр продуманий до дрібниць для максимального комфорту. Новий дизайнерський ремонт В інтер'єрі використані якісні матеріали та сучасні рішення: плитка-керамограніт 120 #215;60 см; німецький ламінат; німецькі шпалери; натяжні стелі з тіньовим профілем; сучасні компланарні міжкімнатні двері. Якісна сантехніка та техніка У квартирі встановлено: змішувач Grohe; консольний унітаз Kolo; ванна; бойлер на 80 літрів із двома сухими ТЕНами; інверторний кондиціонер; витяжка Elica. Також квартира укомплектована: холодильником; варильною поверхнею; духовою шафою; пральною машиною; телевізором. Сучасні інженерні рішення оптоволоконний інтернет; захист електромережі; власна котельня; централізовані комунікації. Комфортний будинок та територія 5 швидкісних ліфтів; охорона території; сучасний монолітний будинок комфорт-класу. Локація біля Дніпра ЖК Great розташований у престижній частині Kyiv на першій лінії біля Дніпра. Поруч — магазини, кафе, прогулянкові зони та зручне транспортне сполучення. Готове рішення без додаткових витрат Ця квартира — чудова можливість одразу заїхати в нове житло або отримувати стабільний дохід від оренди. Новий ремонт, меблі, техніка та функціональне планування роблять її однією з найкращих пропозицій у ЖК Great. Телефонуйте вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд. Квартира повністю готова до вашого нового життя.

Вчора о 16:00 на avangards.com.ua

Мошкова Наталія

Агентство нерухомості

131 000 USD 2 729 USD/кв.м

Детальніше
Причальна вул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

131 000 USD 2 729 USD/кв.м

1 кімната , площа 48 / 15 / 11 , поверх 11

Продам 2 кімнатну квартиру в ЖК Грейт на вул. Причальна, 12 ( Дарницький район). Будинок зданий і заселений !!! Вікна виходять на затишну сторону з чудовим панорамним краєвидом!!! Не сонячна сторона!!! Одностороння!!! Загальна площа квартири 48 м2, 2 окремі кімнати 15 м2 та 17 м2, кухня 11 м2, санвузол 4,2 м2. Вікна панорамні ( до полу). Якісна іспанська та німецька сантехніка, змішувачі Grohe, консольний унітаз Kolo, ванна, бойлер на 80 л з з двома сухими тенами, кондиціонер інверторний, якісна натяжна стеля з тіньовим профілем, плитка - керамограніт 120х60 см, німецький ламінат та німецькі обої в кімнатах, сучасні двері ( компланарні). В квартиру заведений та підключений оптиковолоконний інтернет, встановлений захист на електрику. Встановлена та підключена сучасна кухня, витяжка Elica. Передбачені місця для встановлення шкафів. Квартира готова до переїзду та заселення!!!

Вчора о 16:00 на Level Group

Шовкун Дмитро

Агентство нерухомості

131 000 USD 2 729 USD/кв.м

Детальніше
Срібнокільська вул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

118 000 USD 1 967 USD/кв.м

2 кімнати , площа 60 / 32 / 24 , поверх 7

Дуже зручна тепла комфортна квартра на Срібнокільській 12, 60 кв м загальної площі. Поруч метро Осокорки та Позняки, будинок розташований посередині, пішки йти хвилин 7. Поруч 2 школы та Інженерна гімназія, 2 садочки, поліклініка - сімейний лікар ( Державна), під будинком озеро та благлустроюється паркова зона. До Центру через Південний міст їхати близько 15-20 хвилин. Багато кафе, ресторанів, офісних центрів, Рівер молл 10 хв пішки, Аркадія 4 хв пішки. Достатньо беспечна частина ЛБ Київа в військовий час. Поруч відсутні стратегічні обєкти. В будинку є підземний 2 рівневий паркінг, бомбосховище. Будинок монолітний, міжліфтова площадка теж достатньо безпечна. 7 поверх 26 поверхового будинку. 3 ліфти. Консєржа, відеоспостереження. Будинок Познякижилбуд, від забудовника Печерських Ліпок, на Позняках таких всього 3. Вдалий вклад в майбутнє, як для проживання, так і для оренди, бізнесу. Продається в повній комплектації, заходь та живи. Є індівідуальний лічильник тепла, що дозволяє значно економити на опаленні. Також є всі лічильники. Промисловий поточний водонагрівач ( бойлер) на випадки відключення, є електричний камін, як для обігріву додатково так і для декору. Різноманітна кольорова підсвічування стелі як в гостьовій так і в відпочивальні. 2 кондиціонери. Є закрыта комора на поверсі для зберігання консервації, автомобільні колеса, туристичне спорядження, тощо... Є великий балкон близько 6кв м, до загальної площі не включений ( застеклений), хол - прихожа 9 Кв м, велика шафа-купе, всі меблі та техніка. Документам більше 3х років.

Вчора о 14:00 на Level Group

Слегина Анастасія

Агентство нерухомості

118 000 USD 1 967 USD/кв.м

Детальніше
Срібнокільська вул., 1
В обране Замітки Поскаржитися

123 000 USD 1 398 USD/кв.м

2 кімнати , площа 88 / 48 / 17 , поверх 4

Вашій увазі пропонується чудова двокімнатна квартира в престижному ЖК Корона. В квартирі два санвузла, велика простора вбудована кухня з побутовою технікою , виконан якісний ремонт.Вікна квартири виходять в затишний двір. В будинку охайні під`їзди, парковка, підземний паркінг, кофейня Львівська Кофейня; стоматологична клініка Denta Vita; клініка сімейної медицини Наш Доктор ; кліника кометологіі Sensavi; аптека Лакі -Фарма, приватний дитячий садочок. Розвинена інфраструктура - дитячий майданчик, спортивно-оздоровчий блок з басейном, торгові й офісні приміщення, розважальний комплекс Аладдін. До метро Позняки 600 метрів.

Вчора о 14:00 на Level Group

Слегина Анастасія

Агентство нерухомості

123 000 USD 1 398 USD/кв.м

Детальніше
Петра Григоренка просп., 46
В обране Замітки Поскаржитися

70 000 USD 1 587 USD/кв.м

1 кімната , площа 44.12 / 14.71 / 17.32 , поверх 17

Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира в перспективному житловому комплексі ЖК H2O. #128208; Площа: 44,12 м #178; #127970; Поверх: 17 із 26 #127749; Панорамний вид на озеро Квартира має функціональне та продумане планування, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. Високий поверх забезпечує чудові видові характеристики та багато природного світла. Переваги ЖК H2O: #10004; Розташування поруч з озерами та зеленою рекреаційною зоною #10004; Сучасна архітектура та якісне будівництво #10004; Перспективний район із активним розвитком інфраструктури #10004; Зручне транспортне сполучення з різними районами міста #10004; Комфортне середовище для життя та відпочинку Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. #128222; Продаж по переуступці. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та умов придбання.

Вчора о 12:00 на Level Group

Калита Галина

Агентство нерухомості

70 000 USD 1 587 USD/кв.м

Детальніше
Петра Григоренка просп., 18А
В обране Замітки Поскаржитися

135 000 USD 1 392 USD/кв.м

3 кімнати , площа 97 / 15 / 40 , поверх 22

Пропонується на продаж 2-к квартира з якісним ремонтом і меблями. Велика кімната-як зона відпочинку, кухня, два санвузли та дві спальні. Квартира повністю мебльована, якісний ремонт, італійска плитка в санвузлах, на підлозі паркет, вбудовані меблі, вся необхідна техніка. Квартира двохстороння, є безперебійник на світло, тамбур на дві квартири. В будинку великий підземний паркінг, укриття. Розвинена інфраструктура, поруч магазини, транспортне сполучення, трц та метро.

Вчора о 12:00 на Level Group

Андреева Анна Володимирівна

Агентство нерухомості

135 000 USD 1 392 USD/кв.м

Детальніше
Гмыри Бориса ул., 22,
В обране Замітки Поскаржитися

85 000 USD 1 012 USD/кв.м

3 кімнати , площа 84 / 16.95 , поверх 21

Продаж 3-кім квартири по переуступці, будинок введений в експлуатацію, створений кооператив. Процес видачі ключів вже розпочатий. Вікна виходять на дві сторони (з однієї сторони Епіцентр та Метро, будинків більше не буде). 21 поверх з 25-ти. Є генератор на опалення, ліфти та воду. Поруч озера та планується парк, вже є рекреаційна зона. Будинок знаходиться біля метро Позняки (5 хв). Зручна транспортна розвязка - виїзд на проспект М. Бажана. Встановлені лічильники тепла, води і світла. Будинок утеплений.

Позавчора о 14:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

85 000 USD 1 012 USD/кв.м

Детальніше
Дніпровська набережна, 17-К
В обране Замітки Поскаржитися

115 000 USD 1 285 USD/кв.м

3 кімнати , площа 89.5 / 30 / 34 , поверх 13

Чудова альтернатива ЖК Грейт. Дніпровська Набережна 17К, ЖК Берег Дніпра. Квартира з казковим краєвидом на Дніпро. Велика кухня/ вітальня 34 квадратних метри вихід на балкон з панорамним видом, дві окремі спальні 16 та 13 квадратних метри, ванна кімната, гостьовий санвузол, гардеробна. Ідеальне планування в якому зручно можна розмістити меблі, технику. Будинок має власну котельну, підземний паркінг, дитячий та спортивний майданчики. В житті навіть краща ніж на фото, просто Інстаргамний варіант. Поруч ЖК Great, ЖК Seven, ТРЦ RiverMall, Яхтклуб, метро Осокорки, вся інфраструктура, парк Прибережний. Генератор, укриття, охорона 24/7.

Позавчора о 14:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

115 000 USD 1 285 USD/кв.м

Детальніше
Гмыри Бориса ул., 12б
В обране Замітки Поскаржитися

73 000 USD 1 973 USD/кв.м

1 кімната , площа 37 / 8 , поверх 4

Продам однокімнатну квартиру з ремонтом, меблями, та технікою. облаштований санвузол, вбудованою кухнею. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Поверх: 4/25 поверхового будинку. Загальна площа 36,8 м2. Функціональне планування: простора вбудована кухня, вітальня, окрема спальня, санвузол з якісною сантехнікою. Кімната з меблями та великим шафою-гардеропом. Бронедвері зі звукоізоляцією. Балкон з панорамними вікнами. В квартирі на все є лічильники (вода, тепло, електроенергія) Лічильник електроенергії двозонний (що дозволяє вам економити власні кошті) В квартирі батареї з регулюванням тепла. Біля дома є паркінг триповерховий. В будинку встановлено генератор ліфти працюють постійно, є тепло, вода незалежно від відключень електроенергії. є відеоспостереження, кодовий замок та консьєрж. Розвинена інфраструктура: поруч Novus, АТБ, Фора, Метро, Епіцентр, школи та дитячі садочки. Нова державна поліклініка через дорогу від дома, є можливість вибрати сімейного лікаря для вашої родини. В будинку на першому поверсі є лабораторія Synevo Метро Позняки та Осокорки близько 15 хвилин пішки. Озеро і пляж в цьому районі теж є. Деталі: Висота стелі 2.65 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Спец. проект. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Опалення централізоване.

Позавчора о 12:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство нерухомості

73 000 USD 1 973 USD/кв.м

Детальніше
вулиця Ахматової Анни, д.14
В обране Замітки Поскаржитися

60 000 USD 1 091 USD/кв. м

2 кімнати , площа 55 / 30 / 8 , поверх 15

ASNU

Продається затишна 2-кімнатна квартира на Позняках, вул. Анни Ахматової, 14-Б, Дарницький район. Параметри: Площа: 55 м Поверх: 15/16 Кімнати розділені 17.3 кв.м та 12.3 кв.м Кухня 8 м Велика лоджія на дві кімнати Санвузол роздільний Будинок 1995 року, серія КТ, ОСББ Світла квартира з хорошим потенціалом. Потребує ремонту чудова можливість зробити все під себе і створити тепле сімейне гніздечко. Район один з найкращих на лівому березі: 15 20 хвилин пішки до метро Позняки та Осокорки. Поруч зупинки громадськог ьранспорту, ТРЦ, супермаркети, ринок, школи, садочки, гімназії, Sportlife, набережна Дніпра, озеро Сонячне з пляжем, спортивним майданчиком, місцями для риболовлі Ціна: 60 000...

Позавчора о 10:00 на lbereg.kyiv.ua

avatar

Тетяна Нестерова

60 000 USD 1 091 USD/кв. м

Детальніше
Срібнокільська вул., 1
В обране Замітки Поскаржитися

99 000 USD 1 165 USD/кв.м

2 кімнати , площа 85 / 43 / 19 , поверх 6

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Корона» вул. Срібнокільська, 1 метро Позняки Дарницький район Квартира затишна та функціональна в сучасному житловому комплексі «Корона». Будинок монолітно-каркасний,2010 року - є підземний паркінг. Продумане планування включає: дві окремі просторі кімнати; затишну кухню; суміжний санвузол; містку комору для зберігання речей. Квартира повністю мебльована та готова до проживання — можна заїжджати одразу після купівлі без додаткових вкладень. ЖК «Корона» розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою. Поруч станція метро, супермаркети, торгові центри, школи, дитячі садки, кафе, парки та все необхідне для комфортного життя. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!.

04.07.2026 о 18:00 на Level Group

Мележик Оксана

Агентство нерухомості

99 000 USD 1 165 USD/кв.м

Детальніше
Срібнокільська вул., 1
В обране Замітки Поскаржитися

123 000 USD 1 414 USD/кв.м

2 кімнати , площа 87 / 55 / 17 , поверх 4

Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Срібнокільській 1 Дарницький район метро Позняки. Монолітно-цегляний. ЖК Корона. Вікна у затишний двір. Зручне місце розташування, 5 хв від м Позняки, поруч торгівельні центри Аладін, Сільпо. Сучасна інфраструктура, зручна транспортна розвязка, є все для комфортного життя.

04.07.2026 о 18:00 на Level Group

Горай Ольга

Агентство нерухомості

123 000 USD 1 414 USD/кв.м

Детальніше
Братства тарасівців вул. (Декабристів), 5
В обране Замітки Поскаржитися

88 000 USD 1 725 USD/кв.м

2 кімнати , площа 51 / 40 / 15 , поверх 2

Продаж 2 кімнатної квартири за адресою вул. Братства Тарасівці 5 новий ремонт, ключі на руках. Стильний ремонт виконаний в спокійних тонах. Дві окремі кімнати, в одній встановлено розкладний диван, інша розпланована для двоспального ліжка. Кухня з мега великою робочою зоною для приготування їжі, обладнана варильною поверхнею, духовою шафою та холодильником. Зі спальні та кухні вихід на засклений балкон, який обєднаний. Сумісний санвузол з душовою кабінкою та підігрівом підлоги. Вбудований бойлер та пральна машинка, встановлено кондиціонер в кімнаті, замінено всі вікна, радіатори, комунікації, меблі під індивідуальне замовлення. Будинок знаходиться в тихому місці, спального району, на території дитячі майданчики, школи, дитячі садочки, магазини, трц, а також близькість до метро Харківська. В пішій доступності все необхідне для комфортного життя без великої кількості забудови. Один власник ( в Україні), ніхто не прописаний. Квартира вільна, не здавалася в оренду, готові до швидкої угоди

04.07.2026 о 18:00 на Level Group

Гаріфуліна Юлія

Агентство нерухомості

88 000 USD 1 725 USD/кв.м

Детальніше
Архітектора Вербицького вул., 19
В обране Замітки Поскаржитися

65 000 USD 1 275 USD/кв.м

2 кімнати , площа 51 / 31 / 8 , поверх 2

Продаж світлої, просторої квартири з ремонтом та меблями. Дарницький район, Харківський масив, лівий берег, метро Вирлиця. Рік будівництва 1986 року, 2 поверх з 9, встановлено новий ліфт тихий доглянутий двір з гарним свіжим чистим під #700;їздом. Документам 3-х років В квартирі є газ. Квартира - тепло взимку, не жарко влітку. Низькі комунальні послуги. Вікна в гарному стані - металопластикові. В квартирі є дивани та шафи, техніка може лишитися за домовленістю. Поруч: Парк Партизанської Слави, сквери, футбольне поле, школи, садочки, лікарня, магазини (Сільпо, АТБ), ТРЦ New Way. Зупинка громадського транспорту біля будинку, метро Вирлиця 9хвилин від будинку пішки. Парковка у дворі. Гарна пропозиція та ціна за квадратні метри на 2 поверсі газифікованого будинку.

03.07.2026 о 20:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

65 000 USD 1 275 USD/кв.м

Детальніше
Драгоманова вул., 31/б
В обране Замітки Поскаржитися

97 000 USD 1 244 USD/кв.м

2 кімнати , площа 78 / 42.64 / 19 , поверх 5

Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Драгоманова. Найкраща пропозиція на Позняках! Метро Позняки 3 хвилини. Декоративне озеро, парк з атракціонами, кафе та магазинів. Унікальний варіант! Цегляний будинок із 3-х секцій, квартира розташована в центральній. Перший продаж! Квартира після будівельників, без оздоблювальних робіт. Готова до будь-якого дизайну. Високоякісні склопакети, батареї. Встановлено індивідуальний лічильник на опалення. Паркування гостьове і платке.

03.07.2026 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

97 000 USD 1 244 USD/кв.м

Детальніше
Бориса Гмирі вул., 23
В обране Замітки Поскаржитися

53 000 USD 1 472 USD/кв.м

1 кімната , площа 36 / 18 / 8 , поверх 14

Продаж однокімнатної квартири в ЖК Патріотика ЖК Патріотика, Будинок Синевір №23 Основні характеристики: Площа: 36,61 м Поверх: 14 Вікна виходять на Епіцентр Усі внески до кооперативу сплачені Переуступка — 50/50 Будинок введений в експлуатацію. Встановлено генератор, є лічильники на тепло та воду. Створений кооператив, усі внески вже сплачені. Поруч озеро та зони відпочинку, дитячі садочки, школи, супермаркет Novus, Епіцентр та METRO, ТРЦ Аладдін та Піраміда. До станції метро Позняки — близько 10 хвилин.

03.07.2026 о 16:00 на Level Group

Гаріфуліна Юлія

Агентство нерухомості

53 000 USD 1 472 USD/кв.м

Детальніше
Причальна вул., 4
В обране Замітки Поскаржитися

68 000 USD 1 659 USD/кв.м

1 кімната , площа 41 / 14 / 17 , поверх 3

Пропонується найвигідніша 1-кімнатна квартира з панорамними вікнами у ЖК Great . Адреса: Причальна, б. 4 (будівельний №10), Дарницький район Житловий комплекс: Great – один із найкращих ЖК на лівому березі столиці. Характеристики квартири: • Поверх: 3 з 26 • Кімнат: 1 • Одна окрема кімната, яка може бути спальнею (дитячою, кабінетом або гостьовою кімнатою); • Простора кухня-вітальня; • Панорамні вікна з виглядом у місто; • Один санвузол; • Стан: без ремонту – ідеально для реалізації індивідуального дизайну Новобудова – сучасний монолітно-каркасний будинок із шумо- та теплоізоляцією Швидкісні ліфти, охайні підїзди, відеоспостереження, консьєрж Про ЖК Great: Унікальна територія з охороною та відеоспостереженням Сучасні дитячі майданчики, спортивні зони, ландшафтний дизайн Власна інфраструктура на території комплексу: магазини, кавярні, аптеки, салони краси, фітнес Розташування: 10 хв до метро Осокорки Зручний виїзд на Південний міст та просп. Бажана

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

68 000 USD 1 659 USD/кв.м

Детальніше
Драгоманова вул., 2-б
В обране Замітки Поскаржитися

120 000 USD 1 579 USD/кв.м

1 кімната , площа 76 / 34 / 17.42 , поверх 8

Продаж затишної сучасної 2-х кімнатної квартири за адресою Драгоманова 2-Б (Дарницький р-н) В квартирі зроблений якісний ремонт+сучасний інтерєр. Простора кухонна зона з вбудованою технікою. Тепла підлога у ванній кімнаті та на кухні. Меблі та вся техніка залишаються. Квартира повністю готова до заселення й не потребує жодних вкладень. Поруч з будинком гарна озеленена територія, дитячий майданчик, магазини, ТЦ Ашан, дитячий садочок школа, зупинка транспорту. До метро Позняки - їхати 10 хв..

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

Комар Денис

Агентство нерухомості

120 000 USD 1 579 USD/кв.м

Детальніше
Петра Григоренка просп., 27
В обране Замітки Поскаржитися

86 000 USD 1 683 USD/кв.м

2 кімнати , площа 51.1 / 29 / 8.3 , поверх 2

Продається 2 кімнатна квартира на проспекті Петра Григоренка. В квартирі зроблений ремонт , залишаються всі меблі та техніка. Комунальні послуги не великі. Поряд школа,ліцей,садочки,банки,супермаркети,метро до 10 хв (добре розвинена інфраструктура).

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

Пустовалова Ірина

Агентство нерухомості

86 000 USD 1 683 USD/кв.м

Детальніше
Зарічна вул., 4к1
В обране Замітки Поскаржитися

159 000 USD 2 484 USD/кв.м

2 кімнати , площа 64 / 39 / 13 , поверх 32

Пропонується двох-рівнева квартира з ремонтом (64м2) - У будинку є генератор. - На кожному поверсі окремий санвузол. Потенціал: - Можливість збільшити площу ~на 20 м2 за рахунок розширення підлоги другого рівня. - Можна розділити на дві окремі квартири — по одній на кожному поверсі.

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

159 000 USD 2 484 USD/кв.м

Детальніше
Причальна вул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

210 000 USD 2 727 USD/кв.м

2 кімнати , площа 77 / 40 / 31 , поверх 20

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Great Розкішна квартира з прямим краєвидом на Дніпро в ЖК Great (вул. Причальна, 12). Авторський ремонт 2026 року, преміальне оздоблення та меблі. Продумане планування: • Великий хол із 3 вбудованими шафами. • Вітальня з кухнею-островом, обідньою зоною та велюровим диваном з оттоманкою. • Мастер-спальня з гардеробною (велюрове ліжко 180x200). • Друга спальня з гардеробною (дитяча, кабінет або доросла). • ДВА санвузли (ванна кімната 7 м #178; та другий 4 м #178; з великою душовою). Повна комплектація: техніка Whirlpool, TV Samsung, бойлер 100 л, прально-сушильна машина, мультиспліт-система на 3 кондиціонери. Про комплекс: підземний паркінг, «Сільпо», розвинена інфраструктура. Важливо: власна котельня (безперебійне опалення взимку).

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

Редчиць Марія

Агентство нерухомості

210 000 USD 2 727 USD/кв.м

Детальніше
Дніпровська набережна, 14
В обране Замітки Поскаржитися

255 000 USD 2 073 USD/кв.м

3 кімнати , площа 123 / 74 / 17 , поверх 15

Продається простора квартира для сімї площею 123 метри квадратних на 15 поверху ЖК Рівер Стоун. 3 окремі кімнати (32,7, 26,5, 13,6), окрема кухня 17 м, два санвузли (при вході та поряд зі спальною кімнатою). Гардеробна кімната, 2.79 метрів розрашована у холі квартири. З просторої вітальні 32,7 м. вихід на галерею - балкон з панорамними вікнами 7,2 м. яка може бути як кабінетом, так і дитячою відокремленою зоною. Вікна виходять на південний захід, вигляд на Дніпро, Батьківщину Мати та печерськи схили.

03.07.2026 о 14:00 на Level Group

Маковій Денис

Агентство нерухомості

255 000 USD 2 073 USD/кв.м

Детальніше

показано 30 оголошень з 1522 на 1 сторінці

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Читати більше Згорнути
  • Райони
  • Мікрорайони
  • Вулиці
  • Метро
  • Соломянський
  • Святошинський
  • Голосіївський
  • Деснянський
  • Дарницький
  • Оболонський
  • Дніпровський
  • Подільський
  • Шевченківський
  • Печерський
  • Деміївка
  • Лукянівка
  • Печерськ
  • Нова Забудова
  • Оболонь
  • Святошин
  • Сирець
  • Харківський масив
  • Чоколівка
  • Шулявка
  • Правди
  • Академіка Заболотного
  • Онуфрія Трутенка
  • Героїв Сталінграда
  • Причальна
  • Зарічна
  • Регенераторна
  • Харківське
  • Драгоманова
  • Ревуцького
  • Дніпровська
  • Перемоги
  • Лук'янівська
  • Вокзальна
  • Лівобережна
  • Осокорки
  • Чернігівська
  • Дарниця
  • Позняки
  • Харківська
  • Академмістечко
  • Васильківська

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль


Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся


В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль




На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче



Введений код успішно підтверджений.
Тепер ви можете вказати новий пароль для свого акаунта.




Вибір міста для пошуку