42 000 USD 583 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 72 / 9 , этаж 9
Продається 3-х кімнатна квартира, повністю вся мебльована. Гарне розташування- поряд ринок, супермаркет, зупинка транспорту, аптеки, школа, дитячий садочок. Загальна площа-72 м2. Новий ремонт робився 'для себе', перепланована. Вся столярка- натуральне дерево, на підлозі- якісний ламінат, плитка. Замінена вся проводка та каналізація. Утеплена і зовні і всередині. На стінах- якісні шпалери і декоративна штукатурка. В квартирі ніхто не жив. В домі ОСББ. У підїзді зроблений ремонт, замінений ліфт. Чиста прибудинкова територія
16.04.2026 в 11:00 на avangards.com.ua
15 000 USD 349 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 43 / 6 , этаж 1
Продам 2-х кімнатну квартиру Запоріжжя Ліве зупинка Пошта. Квартира знаходиться на 1 поверсі 3 поверхового будинку. Все поряд: зупинка, магазин, школа, дитячий садок. Кімнати суміжні.
23.03.2026 в 13:00 на avangards.com.ua
8 000 USD 533 USD/кв.м
1 комната , площадь 15 / 4 , этаж 3
Продам квартиру малосімейку. Затишна, невелика для однієї людини. Вільна, без меблів, одразу можна в'їжджати.
09.03.2026 в 12:00 на avangards.com.ua
32 000 USD 627 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 51 / 8 , этаж 7
Продам двокімнатну квартиру , Бородинський р-н.. Продам 2-х кімнатну квартиру по вул. Зернова у Бородинському мікрорайоні , 7 етаж 9типоверхового будинку, чеський проект, Будинок ОСББ Квартира розташована у у дворі ТЦ Континент. Під вікнами парк, спортмайданчик, дитячий майданчик. Високі тополі, До зупинки транспорта 1 хвилина ходьби. Кімнати роздільні, санвузол родільний, у кімнатах паркетна підлога. Кухня, ванна кімната, туалет, коридор - зроблений косметичний ремонт. Металопластикові вікна, пластикові водопровідні труби,. Балкон закритий ( скло-дерево). Залишаю кухонні меблі, холодильник, пральну машину, меблі у коридорі..
30.03.2026 в 13:00 на avangards.com.ua
показано 4 объявления из 4801 на 63 странице
| КВАРТИРЫ | ЦЕНЫ |
|---|---|
| Воронина ул., Запорожье (купить квартиру) | 42 000 USD |
| Электрическая ул., 237, Запорожье (купить квартиру) | 15 000 USD |
| Победы ул., 95Б, Запорожье (купить квартиру) | 8 000 USD |
| Зерновая ул., 40, Запорожье (купить квартиру) | 32 000 USD |