46 000 USD 697 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 66 / 6 , этаж 2
Продається 3х кімнатна квартира у Новокодацькому районі .Квартира розташована на 2 поверсі у 4-поверхового будинку; дуже простора, світла та затишна. Квартира в гарному житловому стані, дві окремі кімнати, велика зала. Дитяча кімната розділена на дві частини: спальня та робоча зона. Замінені всі комунікації , вікна МПО, балкон засклений, лічильники на воду, газ, тепло та електроенергію (день/ніч).
22.04.2026 в 17:00 на avangards.com.ua
98 000 USD 1 380 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 71 / 20 , этаж 5
2 х кімнатна квартира в самому Центрі міста в ЖК Дельмар Люкс Дніпро Центральний поряд парк ім.Лазаря Глоби, просп. Дмитра Яворницького, 72 + загальна площа 71 м2 + 5 /19 эт + виконаний дорогий стильний ремонт + кухня відкритого типу / обідня зона +.вітальня /зона відпочінку + майстер спальня +лаунж зона для відпочінка +Санвузол суміщений/ душова +Теплі підлоги у зонах плитки +кондиціонер Cuper Hunter інверторний +продається меблями та технікою. + опалення - автономне + підземний монолітний паркінг
18.04.2026 в 21:00 на avangards.com.ua
показано 2 объявления из 4395 на 55 странице
| КВАРТИРЫ | ЦЕНЫ |
|---|---|
| Орловська вул., 34, Днепр (купить квартиру) | 46 000 USD |
| Дмитра Яворницького пр., 72, Днепр (купить квартиру) | 98 000 USD |