Киев
Изменить параметры поиска Сбросить фильтры
0 0 0
  • Вход и регистрация
  • Избранные объявления0
  • Комментарии к объявления0
  • Контакты
  • Как добавить объявление
R24 / Киев / Купить квартиру / Двухкомнатную
Общая площадь
от м2
до м2
Жилая площадь
от м2
до м2
Площадь кухни
от м2
до м2

—

Найдено объявлений: 4 179
  • По дате добавления
Антоновича ул. (Горького), 24
В избранное Заметки Пожаловаться

135 000 USD 1 985 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 68 / 8 , этаж 6

Вашій увазі пропонується продаж 2 кімн. квартири за адресою: вул. Антоновича, 24 м. площа Українських Героїв ( колишня Льва Толстого), Голосіївський район. Квартира дворівнева розташована на 6 поверсі 6 поверхового будинку. Будинок дореволюційний 1902 року будідництва. В будинку є ліфт. Висота стелі 3,9 м. Перекриття залізобетонні по деревяним балкам. Загальна площа квартири 86,7 кв.м. (перший рівень 68 кв.м. та другий рівень/антресоль (18,7кв.м.). В квартирі відсутні несучі стіни, що дає можливість вільного планування за Вашим бажанням. Вікна виходять у тихе подвіря. Яскравий, історичний, наповнений центр міста. Поруч Київський Національний університет Т.Шевченка, чудовий парк ім. Т.Шевченка, Ботанічний сад, Бессарабський ринок, інші локації та заклади, що неймовірно прикрашають якість життя.. До м. площа Українських Героїв ( колишня Льва Толстого) 5 хв. пішки. Право власності більше 3-х років, власник в Україні, ніхто не прописаний. Комісія за послуги 3% сплачує покупець. Чекаємо Вас на перегляд у зручний для Вас час.

17.02.2026 в 10:00 на 103791.ligapro.ua

Едуард

Агентство недвижимости

135 000 USD 1 985 USD/кв.м

Подробнее
Ревуцкого ул.
В избранное Заметки Пожаловаться

100 000 USD 1 250 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 80 / 32 / 17 , этаж 8

Продаж 2-х к.кв. в ЖК "ЛЕБЕДИНИЙ" по вул. Ревуцького буд. 40Б, в Дарницькому р-ні. Квартира загальною площею 80 кв.м. Розташована на 8 поверсі 20 поверхового будинку. Квартира від будівельників, під ремонт.Поруч метро Харківська. Ціна: 100 000 у.о. Код об'єкту №: 21145445

16.07.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Елена Волынец

Агентство недвижимости

100 000 USD 1 250 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Зарічна вул., 7
В избранное Заметки Пожаловаться

115 000 USD 1 554 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 74 / 27 / 28 , этаж 16

Продаж 2-кімнатної квартири ЖК Славутич 2.0 Вул. Зарічна, буд. 7 Поверх 16/26 Площа *загальна 74 м2; *житлова 27 м2; *кухня-студія 26 м2. Стан після будівельників.

24.02.2025 в 14:00 на Level Group

Жук Олександра

Агентство недвижимости

115 000 USD 1 554 USD/кв.м

Подробнее
Луначарского Анатолия ул./Митрополита Андрія Шептицького вул.
В избранное Заметки Пожаловаться

110 000 USD 1 618 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 68 / 32 / 19 , этаж 12

Продаж двокімнатної квартири вул. Луначарського (вул. Митрополита Андрія Шептицького) 20а (совмін/1982/ цегляні). Поруч дитячі садки, школа, гімгазія, поліклініка, дитячі лікарі, зона здоров'я, міський пляж, торгові центри, супермаркети, театр та кінотеатр. Метро Лівобережна 7 хвилин пішки. Ціна продажу 110000 у.о. Код Об'єкта № 21141748

05.02.2026 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Елена Волынец

Агентство недвижимости

110 000 USD 1 618 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Барбюса анри ул./Василия Тютюнника ул.
В избранное Заметки Пожаловаться

250 000 USD 2 778 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 90 / 40 / 18 , этаж 4

Продаж 2-х кімнатної квартири по вул. Василя Тютюнника 16. Знаходиться на 4/18 поверхового будинку. Площа квартири 90/40/18 кв.м. У квартирі виконано євроремонт. Повністю укомплектований необхідними меблями та технікою. Два гардероби та балкон. Відмінна інфраструктура та транспортна розв'язка (до станції метро Олімпійська 7 хвилин пішки). Ціна квартири: 250,000$. Код об'єкту 21145776

21.02.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Галина Пархомюк

Агентство недвижимости

250 000 USD 2 778 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Майорова Михаила ул./Петра Калнишевського вул.
В избранное Заметки Пожаловаться

135 000 USD 1 957 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 69 / 36 / 16 , этаж 20

Продаж 2-кімнатної роздільної квартири в ЖК Яскравий, вул. Калнишевського, 8. . Будинок зданий в експлуатацію у 2015 році. У будинку консьєрж, 3 ліфти, поверх закритий, з системою відеоспостереження (всі дитячі коляски та велосипеди зберігаються у загальному коридорі). Дизайнерський ремонт з авторськими люстрами та світильниками. Вікна розташовані на південь та на схід. Квартира укомплектована системою автономного освітлення (Зарядна станція Bluetti AC180P, 2400 Вт, 2440 Вт*год (електростанція для дому, ДЖБ, UPS) та всіма необхідними меблями та технікою. Є тепла підлога на кухні в зоні винесення балкона та в зоні робочої поверхні, у ванній, в туалеті. Лічильники на тепло, лічильник день-ніч на світло. Виведено лічильники води до загального коридору. Фільтри очищення води. Поміняно склопакети на кухні. Шумоізоляція у конструкції підлоги. Італійські кухонні фасади. Код об'єкта 21146426

21.02.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Галина Пархомюк

Агентство недвижимости

135 000 USD 1 957 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Причальная ул.
В избранное Заметки Пожаловаться

113 000 USD 1 256 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 90 / 30 / 29 , этаж 25

Продаж 2-х к.кв. пентхаус в ЖК "GREAT" по вул. Причальній буд. 12 в Дарницькому р-ні. Квартира дворівнева, видова, загальною площею 90 кв.м. розташована на 25 поверсі. Будинок введено в експлуатацію, присвоєна поштова адреса, отримано право власності. Стан квартири - після забудовника. Ціна: 113 000 у.о. Код об'єкту №: 21145137

21.02.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Галина Пархомюк

Агентство недвижимости

113 000 USD 1 256 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Зарічна вул., 6
В избранное Заметки Пожаловаться

110 000 USD 1 467 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 75 / 40 / 25 , этаж 16

Продаж 2-кімнатної квартири ЖК Славутич Вул. Зарічна, буд. 6 Поверх 16/26 Площа *загальна 75 м2; *житлова 40 м2; *кухня 25 м2. Стан після будівельників.

29.09.2025 в 10:00 на Level Group

Жук Олександра

Агентство недвижимости

110 000 USD 1 467 USD/кв.м

Подробнее
Срибнокильская ул.
В избранное Заметки Пожаловаться

135 000 USD 1 607 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 84 / 45 / 16 , этаж 10

Продаж, пропонується велика 2к. квартира в новому будинку на Позняках ЖК "Корона" за адресою: вул.Срібнокільська 1. Загальна площа квартири: 84 кв.м. 10/28 поверхового будинку. В квартирі зроблений якісний євроремонт, укомплектована всіма необхідними меблями і побутовою технікою. 2 с / у, кондиціонери, посудомийна машина. ВСТАНОВЛЕНИЙ ЛІЧІЛЬНИК НА ОПАЛЕННЯ. Відмінне місце розташування, в пішій доступності магазини, школи, дитячі садки, ринок "Позняки". До метро Позняки 5 хвилин ходьби. ЦІНА: 135 000$. КОД ОБ'ЄКТА: 11195737.

19.02.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Олег Пархомюк

Агентство недвижимости

135 000 USD 1 607 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Голосіївський просп. (проспект 40-річчя Жовтня), 76
В избранное Заметки Пожаловаться

195 000 USD 2 359 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 82.67 / 15 / 40 , этаж 21

Продається унікальна дворівнева квартира площею 82,67 м #178; у другій башті житлового комплексу White Lines. Ця видова квартира з другим світлом пропонує неперевершені краєвиди та сучасний дизайн. Переваги ЖК White Lines: Архітектура світового рівня: Комплекс став першим українським фіналістом міжнародного архітектурного конкурсу World Architecture Festival. Власний торговий центр: Понад 150 магазинів і ресторанів доступні безпосередньо в комплексі, що забезпечує максимальний комфорт для мешканців. Зелена зона на даху: Закритий двір з дитячими та спортивними майданчиками, а також зеленою зоною з великими деревами створює атмосферу затишку та спокою. Зручна локація: Лише одна хвилина пішки до станції метро Голосіївська, що забезпечує швидкий доступ до будь-якої точки міста. Переваги життя поруч із Голосіївським парком: Голосіївський парк імені Максима Рильського — один із найбільших та наймальовничіших парків Києва, розташований неподалік від ЖК White Lines. Життя поруч із цим парком надає безліч переваг: Природа та відпочинок: Парк пропонує густі ліси, озера та затишні алеї, ідеальні для прогулянок, ранкових пробіжок або пікніків із сімєю. Тут можна насолоджуватися свіжим повітрям та спокоєм природи, не покидаючи межі міста. Культурна спадщина: Парк має особливий звязок з українським поетом Максимом Рильським, який жив поруч і черпав тут натхнення для своїх творів. Його творчість увічнила місцевість у віршах, додаючи культурної цінності цій локації. Різноманітність активностей: На території парку є численні атракціони, дитячі майданчики та місця для спортивних занять, що робить його привабливим для людей різного віку та інтересів. Життя в ЖК White Lines забезпечує унікальне поєднання сучасного комфорту та близькості до природи, надаючи мешканцям можливість насолоджуватися всіма перевагами мегаполісу та одночасно мати під боком оазис спокою та краси.