Киев
Изменить параметры поиска Сбросить фильтры
0 0 0
  • Вход и регистрация
  • Избранные объявления0
  • Комментарии к объявления0
  • Контакты
  • Как добавить объявление
R24 / Купить квартиру / Киев
Общая площадь
от м2
до м2
Жилая площадь
от м2
до м2
Площадь кухни
от м2
до м2

—

Найдено объявлений: 317
В избранное Заметки Пожаловаться

67 000 USD 1 241 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 54 / 18 , этаж 16

Продаж ЖК Патріотика, будинок 23 «Синевір» — отримання ключів та введення в експлуатацію до кінця 2025 року! Продається 2-кімнатна роздільна квартира загальною площею 54 м, поверх 16/25. Встановлений генератор на будинок - Поруч — зона відпочинку, чисті озера з пляжами - Якісний вентильований фасад, стильна вхідна група - Встановлені лічильники тепла, світла, води - Можливість заходити на ремонт від Підрядника - Готується технічна документація до здачі в експлуатацію - Квартира в кооператив, всі внески сплачені - Квартира продається по переуступці Ціна: 67 000$.

21.10.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Княжий Дім

Агентство недвижимости

67 000 USD 1 241 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Драгоманова вул., 40Е
В избранное Заметки Пожаловаться

145 000 USD 1 374 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 105.5 / 54.4 / 14.6 , этаж 24

Продаж 3 кімнатної квартири Адреса: вул. Драгованова, 40Е Дарницький район метро Позняки Поверх 24 з 25 поверхів Простора видова квартира 3-х кімнатна, з сучасним якісним ремонтом. Загальна площа 105.5 кв.м, житлова 54.4 кв.м. Комора, гардероб. Повністю укомплектована меблями. Вбудована кухня з необхідною побутовою технікою, натуральна столярка, німецький дубовий паркет, кахель з підігрівом, встановлені фільтри на воду, бойлери на кухні та в коморі, інверторні кондиціонери, нові ТV, велика лоджія з підігрівом, чудовий краєвид на місто. Все залишається у квартирі Добробут, супермаркети, два ліцеї, Спортлайф, поряд парк із озером та зоною відпочинку До метро Позняки - 10 хвилин пішки.

24.03.2026 в 20:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство недвижимости

145 000 USD 1 374 USD/кв.м

Подробнее
Григоренко Петра просп.
В избранное Заметки Пожаловаться

110 000 USD 1 222 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 90 / 56 / 12 , этаж 12

Пропонується до продажу роздільна 3-х кімнатна квартира на Позняках на пр-ті Григоренко 5. 12/15 поверхового панельного будинку 1999 р. Площа квартири 90/56/12 кв.м. Стан квартири жилий. Дві спальні, вітальня. Продаж з меблями та технікою (два холодильники, мікрохвильова піч, телевізори, варильна поверхня, духовка, пральна машина, кондиціонери в усіх кімнатах). Закритий двір із шлагбаумом, консьерж. Поряд школа, дитсадок, магазини, кафе, ТЦ River Mall, метро Позняки 15хв пішки. Код об'єкту 211-464-82