Киев
Изменить параметры поиска Сбросить фильтры
0 0 0
  • Вход и регистрация
  • Избранные объявления0
  • Комментарии к объявления0
  • Контакты
  • Как добавить объявление
R24 / Купить квартиру / Киев
Общая площадь
от м2
до м2
Жилая площадь
от м2
до м2
Площадь кухни
от м2
до м2

—

Найдено объявлений: 12 862
  • По дате добавления
Авиаконструктора Антонова ул., 12
В избранное Заметки Пожаловаться

48 000 USD 1 091 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 44 / 30 / 6 , этаж 5

Продається 2-кімнатна квартира у місті Києві за 48000$ в Солом'янському районі. Планування роздiльне, двi кiмнати та кухня з балконом. Загальна площа складає 44 кв.м , житлова площа - 30 кв.м. та кухня - 6 кв.м. Квартира знаходиться на 5 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Опалення централізоване , потрiбен косметичний ремонт, також в будинку є власне укриття в пiдвалi та є лiчильники на воду та электрику, є вiдеоспостереження на поверсi. Ця квартира стане чудовим варіантом для комфортного проживання. Неподалік знаходяться парк, магазини, школа , дитячий садок, футбольне поле, электричка, радiоринок, аптеки, ТРЦ , нова почта. кафе та ресторани що робить цю локацію ще більш привабливою. Ви зможете насолоджуватися затишком і зручністю цього помешкання. Пишiть або телефонуйте за деталями

02.07.2025 в 14:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

48 000 USD 1 091 USD/кв.м

Подробнее
Жилянская ул., 68
В избранное Заметки Пожаловаться

139 000 USD 1 931 USD/кв.м

1 комната , площадь 72 / 18 , этаж 8

!!!Актуальна пропозиція!!! ЖК Тридцять восьма перлина вул.Жилянська,68 Площа - 72 м.кв Простора квартира без ремонту, під ваше вільне планування! Будинок опалює власна котельня. Встановлені спеціальні кошики для зовнішніх блоків кондиціонерів. Консьєрж-сервіс для вирішення побутових доручень мешканців. Обробка загальних просторів натуральними матеріалами. Власна служба охорони та експлуатації. Система вентильованих фасадів допомагає зберегти тепло взимку та захищає стіни від перегріву влітку. Підземний паркінг з опаленням. «Тридцять восьма перлина» знаходиться в центральній частині Києва з розвиненою інфраструктурою. Поруч відкриті магазини, відділення банків та пошти, кафе, ресторани та бари. Також поблизу є аптеки, медичні кабінети, стоматологія. Прогулявшись по старих вулицях можна вийти до пам'яток району площі Льва Толстого або Університет. Більш детальна інформація за телефоном. Ціна 139000$ #128293; #128293; #128293; Ціна 1930 за м2 #128293; #128293; #128293;

07.07.2025 в 08:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

139 000 USD 1 931 USD/кв.м

Подробнее
Краковская ул., 13б
В избранное Заметки Пожаловаться

139 000 USD 1 853 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 75 / 10 , этаж 20

Продажа стильной квартиры 75 м 2, в 7 минутах от метро Дарница и Черниговская. * Новый дом. * Есть подземный паркинг (парко-место в аренде). * Полы с подогревом (кухня/туалет/ванная/коридор). * Техника: бойлер, посудомоечная машина, стиралка: вся техника топ брендов. * Мебель - Италия (Doimo, Calligaris, Kartel, Tonin Casa). * Светильники - Италия (Flos, Artemide). * Отдельная спальня, отдельно ванная комната с душем + отдельно туалет. * Очень много мест для хранения, квартира светлая с прекрасной энергетикой). * Есть небольшой открытый балкончик для утреннего кофе на свежем воздухе! Дополнительно 2 бронедвери на этаже + сигнализация + консьерж.. Звоните! Договоримся о просмотре!

27.11.2025 в 14:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

139 000 USD 1 853 USD/кв.м

Подробнее
Жилянская ул., 68
В избранное Заметки Пожаловаться

163 000 USD 1 998 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 81.6 / 48.16 , этаж 18

!!!Актуальна пропозиція!!! ЖК Тридцять восьма перлина вул.Жилянська,68 Площа - 81,6 Простора квартира без ремонту, під ваше вільне планування! Будинок опалює власна котельня. Встановлені спеціальні кошики для зовнішніх блоків кондиціонерів. Консьєрж-сервіс для вирішення побутових доручень мешканців. Обробка загальних просторів натуральними матеріалами. Власна служба охорони та експлуатації. Система вентильованих фасадів допомагає зберегти тепло взимку та захищає стіни від перегріву влітку. Підземний паркінг з опаленням. «Тридцять восьма перлина» знаходиться в центральній частині Києва з розвиненою інфраструктурою. Поруч відкриті магазини, відділення банків та пошти, кафе, ресторани та бари. Також поблизу є аптеки, медичні кабінети, стоматологія. Прогулявшись по старих вулицях можна вийти до пам'яток району площі Льва Толстого або Університет. Більш детальна інформація за телефоном. Ціна 163000$ #128293; #128293; #128293; Ціна 1997 за м2 #128293; #128293; #128293;

07.07.2025 в 08:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

163 000 USD 1 998 USD/кв.м

Подробнее

показано 4 объявления из 12862 на 207 странице

  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210

Читать дальше Свернуть

Продажа квартир Киев

КВАРТИРЫ ЦЕНЫ
Авиаконструктора Антонова ул., 12, Киев (купить квартиру) 48 000 USD
Жилянская ул., 68, Киев (купить квартиру) 139 000 USD
Краковская ул., 13б, Киев (купить квартиру) 139 000 USD
Жилянская ул., 68, Киев (купить квартиру) 163 000 USD
  • Васильковская

© R24 Все права защищены visa mastercard

  • Контакты
  • Наши партнеры
  • Оферта
  • Политика Конфиденциальности
  • Сотрудничество и реклама
  • Пользовательское соглашение
  • Блог

Оферта на оказание справочно-информационных услуг в сфере поиска недвижимости

Политики конфиденциальности

Пользовательское соглашение

Вы уже подписаны на данную рассылку.

Заметка к объявлению

Текст заметки будет виден только вам