Запоріжжя
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Запоріжжя
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2

—

Знайдено оголошень: 4 801
В обране Замітки Поскаржитися

42 000 USD 750 USD/кв.м

2 кімнати , площа 56 / 20 , поверх 9

.Продається квартира в центрі міста 56 м кв., Виконаний сучасний ремонт. Є вся необхідна техніка, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, бойлер на 80 л. Є всі необхідні меблі для проживання. Є дві житлові кімнати, так само кухня, розширена, за рахунок чого вийшла велика кухня студія. Розширений французький балок з панорамним видом на місто. Велика вбиральня Утеплені стіни зовні, взимку жарко, влітку холодно і є тих, поверх над нами що не дає прогріватися влітку. Також є тамбур, в якому є вбудовані меблі для зберігання речей, що теж додає квадратуру до загальних метрів. Розвинена інфраструктура школи, сади, Ашан, епіцентр, проспект, ринок і дуже багато магазинів, салонів краси. Квартира любима і продається, тому що розширюємося і переїжджаємо в будинок.

16.02.2026 о 09:00 на avangards.com.ua

Мороховська Ольга

Агентство нерухомості

42 000 USD 750 USD/кв.м

Детальніше
Парамонова ул., 3
В обране Замітки Поскаржитися

22 000 USD 328 USD/кв.м

4 кімнати , площа 67 / 6 , поверх 5

Продається 4-х кімнатна квартира, поверх 5 «хрущовка». Комунарський район, вул. Парамонова. Загальна площа - 67 м2, в т.ч. Жила площа 49 м2. Кухня - 6,7м2 Квартира в жилому стані, продається з меблями і технікою. В трьох кімнатах - склопакети. Є кондиціонер, пральна машина, холодильник, пілосос. Гарний будинок, чистий під‘їзд, затишний двір, тихий район. Квартира утеплена зовні. Зручна транспортна розв‘язка, поруч 3 школи, декілька державних і приватних дитячих садочків, ринок, супермаркети Варус, Сільпо, АТБ, магазини, парк. До зупинки транспорту Технікум - 600м, до зупинки Космос - 1000м, до зупинки АТК - 900 м, до парку Гагаріна - 400 м.

23.03.2026 о 12:00 на avangards.com.ua

Солосенко Інна

Агентство нерухомості

22 000 USD 328 USD/кв.м

Детальніше

показано 2 оголошення з 4801 на 58 сторінці

  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61

Читати більше Згорнути

Продаж квартир Запоріжжя

КВАРТИРИ ЦІНИ
Школьная ул., Запоріжжя (купити квартиру) 42 000 USD
Парамонова ул., 3, Запоріжжя (купити квартиру) 22 000 USD
  • Комунарський
  • 2-й Шевченківський мікрорайон
  • Бомбей
  • 40 років Радянської України
  • Чумаченка

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль

Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся

В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль