Дніпро
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Зняти офіс / Дніпро
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2

—

Знайдено оголошень: 770
В обране Замітки Поскаржитися

30 000 UAH 100 UAH/кв.м

площа 300 , поверх 3

Сдам офис в центре район ЦУМа 300 м2, 3/3этажного здания - свой вход - своя парковка для 2х авто - автономное отопление - 6 кабинетов - хол - приемная - 2 сан узла

02.07.2025 о 12:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

30 000 UAH 100 UAH/кв.м

    Фото немає
Детальніше
Старокозацька вул.
В обране Замітки Поскаржитися

60 000 UAH 240 UAH/кв.м

площа 250 , поверх 5

Здам приміщення на вул. Старокозацкій, 40. Центр міста. Площа офісу 250 м2 Знаходиться на 5-му поверсі із 7-ми. На поверсі тільки 2 офіси. Гарний, охайний офіс складається з 6-ти кімнат, хола і санвузла. Панорамні вікна з гарним виглядом на Старокозацьку. Офіс має припливно-витяжну вентиляцію, кондиціонування. Централізоване опалення. Пожежна сигналізація, цілодобова охорона будинку, камери відеоспостереження по території. Новий ліфт. Поруч з будинком вільна парковка. Гарна інфраструктура, хороша транспортна розв?язка. Є відеоогляд!

18.03.2026 о 00:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

60 000 UAH 240 UAH/кв.м

    Фото немає
Детальніше

показано 2 оголошення з 770 на 5 сторінці

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Читати більше Згорнути

Офіси Дніпро

ОФІСИ ЦІНИ
Володимира Мономаха вул. (оренда офісних приміщень) 30 000 UAH
Старокозацька вул. (оренда офісних приміщень) 60 000 UAH
  • Вокзальна

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль

Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся

В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль

На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче

Введений код успішно підтверджений.